Cariere – Service Bistrita

Alatura-te echipei noastre!

L

a Biasicom vei gasi echipa, informatiile si resursele care te vor stimula sa-ti pui in valoare cunostintele si talentul. Astfel, zi de zi impreuna putem descoperi lucruri noi, putem transforma munca in placere, in pasiune.

Daca esti hotarat si crezi ca poti face parte din aceasta echipa te rugam sa-ti depui CV-ul la adresa recrutare@biasicom.ro

Receptioner / Consilier Service Electrocasnice si Electronice

Descriere post:

  • Reprezentarea atelierului si receptiei in relatia cu partenerii de discutie din cadrul service-ului si fata de clienti
  • Preluare telefonica a comenzilor de service.
  • Programarea si urmarirea lucrarilor de reparatii.
  • Deschiderea / inchiderea comenzilor de lucru zilnice.
  • Instiintarea clientilor telefonic despre starea in care se afla produsul lor in service
  • Intocmirea devizelor de lucru.
  • Facturare si Incasare

Cerinte:

  • Experienta intr-un departament de relatii cu clientii de minim 1 an.
  • Cunostinte avansate de operare a calculatorului.
  • Nivel inalt al abilitatilor interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele;
  • Bun simt
  • Dorinta de a munci

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial in functie de realizarile unitatii de service
Electronist-frigotehnist electrocasnice

Cerinte:

Cunoştinţe şi abilitaţi tehnice, proactivi

Tehnicieni electrocasnice